V-Strom ma uznaną renomę i został przez lata przetestowany jak niewiele innych motocykli z tego segmentu. Ma liczne grono fanów, bo daje prawdziwą wolność. Chcesz jeździć nim do pracy? Nie ma problemu! Potrzebujesz maszyny, która zawiezie cię za horyzont i w dodatku tylko po bezdrożach, z daleka od autostrady i miejskich ulic? V-Strom 1050 to Suzuki dla Ciebie! Sprawdzony, solidny, wytrzymały, na wszystkie pory roku i na każdą drogę. Dosłownie i bez przenośni.

Wybierz swoją wersję

Travel Pack Silver

Travel Pack Black

City Pack

Wersja Travel Pack

V-Strom 1050 jest wyposażony w grzane manetki, poszerzoną stopkę boczną, aluminiowe kufry boczne wraz ze stelażem i zamkami (dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej lub czarnej). Pakiet przydaje się na dłuższych dystansach, ale też sprawdzi się podczas jazdy przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowe elementy zostały precyzyjnie zaprojektowane, nie wpływają na pewność prowadzenia czy stabilność motocykla.

Podwozie
ŁATWY ROZRUCH

Grzane manetki

z podgrzewaną całą powierzchnią i 3-stopniową regulacją temperatury

DUŻY BAGAŻNIK

Poszerzona stopka boczna

większa powierzchnia zapewnia lepszą stabilność (szczególnie przydatne, gdy często parkujesz motocykl na nierównej nawierzchni).

DUŻY BAGAŻNIK

Aluminiowe kufry boczne

dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w zestawie stelaże mocujące i zamki. Zwiększają komfort użytkowania i funkcjonalność, ale też są na tyle sztywne, że w razie przewrócenia chronią kierownicę przed uszkodzeniem.

Wersja City Pack

V-Strom 1050 w wersji City Pack otrzymuje stelaż wraz z kufrem centralnym z tworzywa 56 l oraz pierścień do mocowania wraz z małym tzw. tankbagiem. Pakiet stworzony z myślą o użytkowaniu w mieście.

Rama

Mały Tank Bag

wygodna torba z trwałego nylonu (wyposażona w pierścień mocujący), o pojemności 5 l. Służy do przechowywania drobiazgów i innych przedmiotów, które kierowca chce mieć pod ręką. Tank Bag umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, a także zwiększa pojemność bagażową

Zawieszenie

kufer centralny z tworzywa, o pojemności 56 l

w zestawie razem ze stelażem, poprawia funkcjonalność (więcej miejsca na bagaże). Sam kufer jest łatwy do utrzymania w czystości, a także odporny na warunki atmosferyczne. Kufer ma lekką konstrukcję, czyli nie obciąża nadmiernie motocykla i nie wpływa na jego stabilne prowadzenie.

Protection Pack

V-Strom 1050 jest wyposażony w tankpad, folię osłaniającą zbiornik paliwa, aluminiową płytę pod silnik, gmole oraz aluminiową osłonę łańcucha. Pakiet dla użytkowników, którzy pragną jeszcze lepszej ochrony oraz doceniają komfort w trakcie jazdy.

Podwozie
Rama

Tank Pad

służy ochronie lakieru przed przypadkowym zarysowaniem (np. kluczykami) lub uszkodzeniami spowodowanymi przez tarcie odzieży ochronnej. Stanowi także element dekoracyjny, który nadaje motocyklowi unikatowego wyglądu.

Zawieszenie

Folia na zbiornik paliwa

zabezpiecza przed zarysowaniami.

Zawieszenie

Alumioniwa płyta pod silnik

chroni dół motocykla przed uszkodzeniami, zabezpiecza kierowcę i pasażera przed przypadkowym dotknięciem ruchomych elementów, ale to także element dekoracyjny. Osłona poprawia aerodynamikę, co wpływa na większą stabilność, a więc także na bezpieczeństwo jazdy.

Zawieszenie

Gmole

osłaniają silnik i w razie przewrócenia chronią przed uszkodzeniami.

Zawieszenie

Aluminiowa osłona łańcucha

chroni łańcuch przed uszkodzeniami, zabezpiecza kierowcę i pasażera przed przypadkowym dotknięciem ruchomych elementów, ale to także element dekoracyjny. Osłona poprawia aerodynamikę, co wpływa na większą stabilność, a więc także na bezpieczeństwo jazdy.

Aluminiowy kufer centralny

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej lub czarnej. Zwiększa pojemność bagażową, a zarazem pozwala przewieźć więcej niż tylko w kufrach bocznych. Może również służyć jako podparcie dla pasażera podczas jazdy (w zestawie razem ze stelażem oraz zamkami).

Podwozie

Cennik

Rok produkcji:

Rok modelowy 2024

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 City Pack 71 900
V-Strom 1050 Travel Pack Silver 76 600
V-Strom 1050 Travel Pack Black 76 600

Rok modelowy 2023

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 City Pack 69 900
V-Strom 1050 Travel Pack Silver 74 600
V-Strom 1050 Travel Pack Black 74 600
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 City Pack 71 900
V-Strom 1050 Travel Pack Silver 76 600
V-Strom 1050 Travel Pack Black 76 600
Opcje dodatkowe Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 1050 Aluminiowy kufer centralny (srebrny) 2 900
V-Strom 1050 Aluminiowy kufer centralny (czarny) 2 900
V-Strom 1050 Protection Pack Silver 3 200
V-Strom 1050 Protection Pack Black 3 200

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.

* Pole obowiązkowe.