Suzuki V-Strom 800DE logo

TRAVEL PACK

Nowy silnik, nowa rama, nowe podwozie i największy prześwit w całej historii modelu V-Strom! Suzuki prezentuje motocykl, który ma zupełnie inny poziom właściwości jezdnych. W dodatku nawiązuje wyglądem do kultowego Suzuki DR 800 BIG. V-STROM 800DE Suzuki to idealna maszyna, która pozwala  na nieskrępowaną jazdę zarówno po gładkich, krętych asfaltach, jak i drogach nieutwardzonych, polnych czy szutrowych. Co najważniejsze – nowe Suzuki spodoba się wielu kierowcom. Tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z V-Stromami, jak również dotychczasowym użytkownikom serii DL o mniejszej pojemności.

Wybierz swoją wersję

Travel Pack Black

Travel Pack Silver

City Pack

Wersja Travel Pack

V-Strom 800DE w wersji Travel Pack wyposażony jest w aluminiowe kufry boczne (w dwóch wersjach kolorystycznych) wraz ze stelażami oraz zamkami. Pakiet przydaje się na dłuższych dystansach, ale też sprawdzi się podczas jazdy przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowe elementy zostały precyzyjnie zaprojektowane, nie wpływają na pewność prowadzenia czy stabilność motocykla.

Podwozie

Wersja City Pack

V-Strom 800DE w wersji City Pack otrzymuje stelaż wraz z kufrem centralnym (z tworzywa, o pojemności 56 l). Pakiet stworzony z myślą o użytkowaniu w mieście.

ŁATWY ROZRUCH

Wersja Travel Pack

Aluminiowe kufry boczne: dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w zestawie stelaże mocujące i zamki. Zwiększają komfort użytkowania i funkcjonalność, ale też są na tyle sztywne, że w razie przewrócenia chronią kierownicę przed uszkodzeniem.

DUŻY BAGAŻNIK

Wersja City Pack

Stelaż wraz z kufrem centralnym: zestaw poprawia funkcjonalność (więcej miejsca na bagaże). Sam kufer jest łatwy do utrzymania w czystości, a także odporny na warunki atmosferyczne. Ma lekką konstrukcję, czyli nie obciąża nadmiernie motocykla i nie wpływa na jego stabilne prowadzenie.

Rama

Aluminiowa płyta ochronna

Aluminiowa płyta ochronna: zabezpiecza kierowcę i pasażera przed przypadkowym dotknięciem rozgrzanych elementów, ale to także element stylizacyjny. Osłona poprawia aerodynamikę, co wpływa na większą stabilność, a więc także na bezpieczeństwo jazdy.

Zawieszenie

Tank Pad

Tank pad: chroni lakier przed przypadkowym zarysowaniem (np. kluczykami) lub uszkodzeniami spowodowanymi przez tarcie odzieży ochronnej. Stanowi także element dekoracyjny, który nadaje motocyklowi unikatowego wyglądu

Zawieszenie

Folia ochronna

Folia ochronna zbiornika: zabezpiecza zbiornik paliwa przed zarysowaniem.

Zawieszenie

Gmole

Gmole: chronią silnik w razie przewrócenia.

Rama

Grzane manetki

Grzane manetki: z podgrzewaną całą powierzchnią i 3-stopniową regulacją temperatury

Zawieszenie

Szyba turystyczna

Szyba turystyczna: regulacja umożliwia dostosowanie wysokości szyby do panujących warunków. Dzięki temu jeździ się oszczędniej, stabilniej i w konsekwencji bezpieczniej. Oprócz tego szyba poprawia sylwetkę motocykla i dodaje mu charakteru.

Zawieszenie

Stopka centralna

Stopka centralna: większa powierzchnia zapewnia lepszą stabilność (szczególnie przydatne, gdy często parkujesz motocykl na nierównej nawierzchni)

Aluminiowy kufer centralny

Wersję motocykla Travel Pack (black/silver) można powiększyć o aluminiowy kufer centralny (w zestawie razem ze stelażem oraz zamkami) dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrny/ czarny.

Aluminiowy kufer centralny: zwiększa pojemność bagażową, ma większą pojemność niż kufry boczne. Może również służyć jako oparcie.

Podwozie

Cennik

Rok produkcji:

Rok modelowy 2023

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE Travel Pack Silver 60 900
V-Strom 800DE Travel Pack Black 60 900
V-Strom 800DE City Pack 57 400
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE Travel Pack Silver 60 900
V-Strom 800DE Travel Pack Black 60 900
V-Strom 800DE City Pack 57 400
OPCJE DODATKOWE Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE Aluminiowy kufer centralny (srebrny) 3 100
V-Strom 800DE Aluminiowy kufer centralny (czarny) 3 100
V-Strom 800DE Protection Pack 3 200
V-Strom 800DE Comfort Pack 3 000

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.

* Pole obowiązkowe.